Wypełnij spiżarnię Królewskimi przetworami

Poniżej znajdziesz wysokiej jakości etykiety do samodzielnego ozdabiania swoich domowych przetworów. Etykiety te zostały starannie zaprojektowane, aby nadać Twoim przetworom Królewski wygląd i pomóc w ich łatwej identyfikacji. Dzięki nim Twoje dżemy, konfitury, marynaty i inne smakołyki będą prezentować się profesjonalnie i przyciągać uwagę.

Wystarczy wybrać etykietę odpowiadającą Twojemu przetworowi, pobrać ją i wydrukować w zaciszu swojego domu. Następnie możesz łatwo nakleić etykietę na słoik i cieszyć się estetyką i funkcjonalnością naszych wzorów. Zapraszamy do pobrania etykiet i stworzenia unikalnego wizerunku dla Twoich Królewskich przetworów!”

Etykieta na dżemy

Pobierz

Etykieta na soki

Pobierz

Etykieta uniwersalna

Pobierz

Instrukcja:

Pobierz, wydrukuj i wytnij.

Uzupełnij ręcznie.

Naklej etykietę na słoiki.
Możesz zrobić to na 3 sposoby.

  1. Wydrukować na papierze z klejem.
  2. Użyć szerokiej taśmy miodowej.
  3. Użyć mleka:
    Słoiki z przetworami przetrzyj suchą szmatką i oczyść je z zanieczyszczeń. Na spodeczek wylej odrobinę mleka i zamocz w nim spodnią stronę etykiety. Przyłóż etykietkę do słoika, przetrzyj ostrożnie suchą szmatką, usuwając nadmiar płynu, a następnie odstaw do wyschnięcia. I gotowe! Etykietki przyklejone w ten sposób świetnie trzymają się suchych słoików. A jeśli będziecie chcieli je usunąć po opróżnieniu ich zawartości, wystarczy, że umyjecie słoik pod ciepłą wodą. Prawda, że proste?
Zamknij

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze inspiracje oraz niesamowite treści!

Zapisz się
Dołącz do naszego newslettera!